
Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Beyaz Yalıtımlı Termos | 0.47L
★★★★⯨ 4.6 · 29 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.697,85 TL | Son güncelleme: 23 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12106-080 |
| Barkod | 1210001997943 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Iceflow Twist Flip |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 21,5 H x 8 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 72 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.739,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Siyah Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.585,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Toz Pembe Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.616,03 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.960,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.532,19 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.510,10 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.950,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.896,57 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.825,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





