
Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.7L
★★★⯨☆ 3.6 · 3 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 2.532,19 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-11284-192 |
| Barkod | 1200185004339 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Iceflow Twist Flip |
| Hacim | 700 ml |
| Renk | Mavi |
| Ağırlık | 350 g |
| Boyutlar | 26 H x 8 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 17 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 96 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.510,10 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.026,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.896,57 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.825,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Beyaz Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.949,00 TL | Son güncelleme: 49 dakika önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Toz Pembe Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.896,57 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Siyah Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.800,67 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Beyaz Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.082,74 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.811,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Siyah Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.116,66 TL | Son güncelleme: 13 saat önce





