
Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.47L
★★★★★ 5.0 · 2 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12106-180 |
| Barkod | 1200185001017 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Iceflow Twist Flip |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Turuncu |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 21,5 H x 8 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 72 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Beyaz Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.861,02 TL | Son güncelleme: 1 gün 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Siyah Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.488,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Toz Pembe Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.616,03 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.499,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.960,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.532,19 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.510,10 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.026,00 TL | Son güncelleme: 15 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.896,57 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.176,02 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





