729,00 TL 4 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın Al
Stanley Klasik Buddy Cup 0,18 LT - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 729,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.099,00 TL 10 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-12426-013 |
| Barkod | 1200185005466 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Buddy Cup |
| Hacim | 180 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 160 g |
| Boyutlar | 77 x 77 x 82 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free |
İlgili Ürünler

Stanley Klasik Buddy Cup 0,23 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.249,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Mavi Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





