1.249,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley Klasik Buddy Cup 0,23 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 1.249,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12425-013 |
| Barkod | 1200185005459 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Buddy Cup |
| Hacim | 230 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 200 g |
| Boyutlar | 77 x 77 x 105 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, BPA Free |
İlgili Ürünler

Stanley Klasik Buddy Cup 0,18 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 729,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





