2.999,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (3)
Satın Al
Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.2 LT - Rose Quartz
★★★★★ 5.0 · 3 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10668-042 |
| Barkod | 1200185003271 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Storage Box |
| Hacim | 1200 ml |
| Renk | Rose Quartz |
| Ağırlık | 480 g |
| Boyutlar | 248 x 161 x 55 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
İlgili Ürünler

Stanley Classic Çok Amaçlı Saklama Kutusu | 1.2L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.9 LT - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 4.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.9 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.297,03 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Mavi
En Düşük Fiyat: 1.589,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.23L - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.814,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.35L - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 1.564,20 TL | Son güncelleme: 10 saat önce





