4.299,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.9 LT - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 4.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12050-008 |
| Barkod | 1200185005084 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Storage Box |
| Hacim | 1900 ml |
| Renk | Hammertone Green |
| Ağırlık | 700 g |
| Boyutlar | 289 x 181 x 74 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.9 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.297,03 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Classic Çok Amaçlı Saklama Kutusu | 1.2L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 2.499,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Klasik Çok Amaçlı Saklama Kutusu 1.2 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Yeşil Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Siyah Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Bordo Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Go Everyday Tumbler - Füme Termos Bardak | 0.29L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





