
Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

★★★★★ 5.0 · 1.611 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-09366-008 |
| Barkod | 6939236373197 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Camp Mug |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Bordo |
| Ağırlık | 300 g |
| Boyutlar | 11,9 H x 10,6 W x 10,9 L cm |
| Sıcak Tutma | 1 saat |
| Soğuk Tutma | 3 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 15 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.850,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 802,63 TL | Son güncelleme: 5 gün 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.569,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 2.850,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 1.680,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.449,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 1.709,10 TL | Son güncelleme:

En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 6 gün 19 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.614,15 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.709,10 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce