
Stanley Klasik Kamp Bardağı - Fuşya | 0.23L
★★★★⯨ 4.9 · 4 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-11444-080 |
| Barkod | 1200185004841 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Camp Mug |
| Hacim | 230 ml |
| Renk | Fuşya |
| Ağırlık | 270 g |
| Boyutlar | 10,8 H x 7,9 W x 7,9 L cm |
| Sıcak Tutma | 1 saat |
| Soğuk Tutma | 2 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 10 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Eflatun | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 48 dakika önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Mercan | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 48 dakika önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Mavi | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 48 dakika önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Toz Pembe | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Krem | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.614,15 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Lila | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Siyah | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Kül | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.579,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Siyah | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Lacivert | 0.35L
En Düşük Fiyat: 2.850,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Bordo | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.770,00 TL | Son güncelleme: 114 gün 2 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Açık Mavi | 0.35L
En Düşük Fiyat: 802,63 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Mavi | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.569,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce





