
Stanley Klasik Kamp Bardağı - Eflatun | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 53 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 18 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-11444-066 |
| Barkod | 1210001906488 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Camp Mug |
| Hacim | 230 ml |
| Renk | Mercan |
| Ağırlık | 270 g |
| Boyutlar | 10,8 H x 7,9 W x 7,9 L cm |
| Sıcak Tutma | 1 saat |
| Soğuk Tutma | 2 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 10 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 53 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 53 dakika önce

En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.614,15 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.345,87 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.579,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.850,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.770,00 TL | Son güncelleme: 114 gün 24 saat önce

En Düşük Fiyat: 802,63 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.569,00 TL | Son güncelleme: 1 saat önce