1.999,00 TL 12 saat önce
Satın Al
Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,74 LT - Cashmere
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
1.999,00 TL 9 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-13095-0114 |
| Barkod | 1200185024474 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Camp Mug |
| Hacim | 740 ml |
| Renk | Cashmere |
| Ağırlık | 430 g |
| Boyutlar | 92,5 x 120 x 173 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,74 LT - Juniper
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,74 LT - Espresso Gold
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Yeşil | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Siyah | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Lacivert | 0.35L
En Düşük Fiyat: 2.850,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Bordo | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.749,00 TL | Son güncelleme: 14 gün 7 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Açık Mavi | 0.35L
En Düşük Fiyat: 259,99 TL | Son güncelleme: 114 gün 13 saat önce

Stanley Klasik Kamp Bardağı - Mavi | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.569,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce





