
Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Yeşil
★★★★★ 5.0 · 4 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-11345-042 |
| Barkod | 1200185004599 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 570 g |
| Boyutlar | 79 x 79 x 290 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Hammertone Ash
En Düşük Fiyat: 3.679,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 3.679,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 2.185,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Siyah
En Düşük Fiyat: 2.185,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Cranberry
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Pıstachıo
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Hammertone Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.099,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 0,60 Lt - Purple Smoke
En Düşük Fiyat: 3.679,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





