
Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Hammertone Ash
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-11347-0337 |
| Barkod | 1210001901445 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 1400 ml |
| Renk | Hammertone Ash |
| Ağırlık | 935 g |
| Boyutlar | 35.8 H x 12 W x 9.9 L cm |
| Sıcak Tutma | 35 saat |
| Soğuk Tutma | 38 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 144 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Goldenrod Coral
En Düşük Fiyat: 2.979,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 2.585,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 3.388,99 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Siyah 2.0
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Koyu Mavi
En Düşük Fiyat: 2.216,61 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,4 LT - Hammertone Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 3.899,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





