4.199,00 TL 9 saat önce ★ 5.0 (839)
Satın Al
Stanley Klasik Vakumlu Çelik Termos 1,9 LT - Black 2.0
★★★★★ 5.0 · 839 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
4.999,00 TL 12 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-11348-0065 |
| Barkod | 1200185025518 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Classic Legendary |
| Hacim | 1900 ml |
| Renk | Black 2.0 |
| Ağırlık | 1128 g |
| Boyutlar | 11.1 X 13.1 X 37.3 cm |
| Sıcak Tutma | 40 saat |
| Soğuk Tutma | 45 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 192 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Tutma Sapı |
İlgili Ürünler

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Classic Legendary Termos - Mavi | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.199,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 21 saat önce

Classic Legendary Termos - Lacivert | 1.4L
En Düşük Fiyat: 4.659,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Classic Legendary Termos - Yeşil | 1.9L
En Düşük Fiyat: 1.900,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Classic Legendary Termos - Siyah | 1.9L
En Düşük Fiyat: 2.200,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





