999,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley Quencher 0,89 LT Termos Bardak Pipeti 4 Adet - Pembe
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-03001-041 |
| Barkod | 1210001947368 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Straws |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Pembe |
| Ağırlık | 46 g |
| Boyutlar | 66 x 11 x 300 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Quencher 0,89 LT Termos Bardak Pipeti 4 Adet - Mavi
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Quencher 0,89 LT Termos Bardak Pipeti 4 Adet - Yeşil
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Pipeti | 1.2L | 4-adet - Şeffaf
En Düşük Fiyat: 749,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Quencher 1,18 LT Termos Bardak Pipeti 4 Adet - Mavi
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Quencher 1,18 LT Termos Bardak Pipeti 4 Adet - Yeşil
En Düşük Fiyat: 999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley IceFlow™ Flip Pipeti 20/30 Oz - Clear
En Düşük Fiyat: 1.099,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce





