1.899,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (4.402)
Satın Al
Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0,60 L - Çelik
★★★★★ 5.0 · 4.402 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.999,00 TL 5 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-13004-037 |
| Barkod | 1200185006449 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Fluted |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Çelik |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 135 x 71 x 228 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
İlgili Ürünler

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Gunmetal Shine
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Wisteria Shine
En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Krem
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Açık Mavi
En Düşük Fiyat: 2.489,99 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Bordo
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





