3.070,00 TL 3 saat önce ★ 5.0 (2)
Satın Al
Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0,60 L - Krem
★★★★★ 5.0 · 2 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 3.070,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13004-036 |
| Barkod | 1200185006432 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Fluted |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Krem |
| Ağırlık | 360 g |
| Boyutlar | 135 x 71 x 228 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0,60 L - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Gunmetal Shine
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Wisteria Shine
En Düşük Fiyat: 3.314,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Krem
En Düşük Fiyat: 2.680,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Açık Mavi
En Düşük Fiyat: 2.390,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Bordo
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 2 gün 22 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 2.197,99 TL | Son güncelleme: 2 saat önce





