2.289,00 TL 7 saat önce
Satın Al
Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Açık Mavi
En Düşük Fiyat: 2.289,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
3.659,00 TL 5 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-13003-017 |
| Barkod | 1210001905757 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Fluted |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Açık Mavi |
| Ağırlık | 539 g |
| Boyutlar | 90 x 138 x 280 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Gunmetal Shine
En Düşük Fiyat: 2.239,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0.89 LT - Mor
En Düşük Fiyat: 2.129,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Gunmetal Shine
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Wisteria Shine
En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Krem
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Açık Mavi
En Düşük Fiyat: 2.489,99 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Bordo
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 23 saat önce

Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 0,60 L - Çelik
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





