
Stanley Quencher® H2.0 Fluted Tumbler Pipetli Termos Bardak | 1.18L - Gunmetal Shine
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-13002-072 |
| Barkod | 1200185006401 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Fluted |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Bordo |
| Ağırlık | 650 g |
| Boyutlar | 148 x 100 x 318 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.299,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 0 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.489,99 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.239,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.289,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.129,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce