
Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-10824-024 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 635 g |
| Boyutlar | 31.2 H x 14.8 W x 9.8 L cm |
| Sıcak Tutma | 7 saat |
| Soğuk Tutma | 11 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.598,47 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.169,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.800,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.225,87 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.899,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.169,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.225,87 TL | Son güncelleme: 1 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.225,87 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.929,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.065,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.547,23 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.865,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.149,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.949,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 3 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.315,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce