3.329,00 TL 5 saat önce
Satın Al
Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt - Neon Yeşil
En Düşük Fiyat: 3.329,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12552-027 |
| Barkod | 41604418624 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 1180 ml |
| Renk | Neon Yeşil |
| Ağırlık | 635 g |
| Boyutlar | 31.2 H x 14.8 W x 9.8 L cm |
| Sıcak Tutma | 7 saat |
| Soğuk Tutma | 11 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt - Neon Pembe
En Düşük Fiyat: 1.879,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt - Neon Sarı
En Düşük Fiyat: 1.689,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Quencher Pipetli Termos Bardak 1.18 Lt - Neon Turuncu
En Düşük Fiyat: 1.637,46 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 3.037,02 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 344 gün 9 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 344 gün 9 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 3.037,02 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 3.929,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.038,50 TL | Son güncelleme: 14 saat önce





