2.385,87 TL 8 saat önce
Satın Al
Stanley The AeroLight™ Transit Mug | 0.59L - Juniper
En Düşük Fiyat: 2.385,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10789-195 |
| Barkod | 1200185020858 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | AeroLight |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Juniper |
| Ağırlık | 272 g |
| Boyutlar | 6.9 × 7.1 × 24.1 cm |
| Sıcak Tutma | 8 saat |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 40 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





