
Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-10787-292 |
| Barkod | 1200185020834 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | AeroLight |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Cashmere |
| Ağırlık | 368 g |
| Boyutlar | 22.5 H x 7 W x 7 L cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |

En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce