
Stanley The All-Day Julienne Mini Soğutucu 7 LT - Mercan
En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-13089-015 |
| Barkod | 1200185006906 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Julienne Cooler |
| Hacim | 7000 ml |
| Renk | Violet Blossom |
| Ağırlık | 600 g |
| Boyutlar | 240 x 200 x 250 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Sızdırmaz, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 7.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 4.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 29.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce