10.499,30 TL 5 saat önce
Satın Al
Stanley The All-Day Madeleine Midi Soğutucu Çantası 14 LT - Mercan
En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13091-014 |
| Barkod | 1210001913233 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Madeleine Cooler |
| Hacim | 14000 ml |
| Renk | Mercan |
| Ağırlık | 1200 g |
| Boyutlar | 300 x 200 x 410 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Sızdırmaz, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The All-Day Madeleine Midi Soğutucu Çantası 14 LT - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The All-Day Madeleine Midi Soğutucu Çantası 14 LT - Siyah
En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley The All-Day Madeleine Midi Soğutucu Çantası 14 LT - Eflatun
En Düşük Fiyat: 9.900,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Adventure Series Easy Carry Lunch Soğutucu 6.6 LT - Açık Yeşil
En Düşük Fiyat: 4.999,00 TL | Son güncelleme: 4 saat önce

Stanley Adventure Series Easy Carry Lunch Soğutucu 6.6 LT - Beyaz
En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Series Easy Carry Lunch Soğutucu 6.6 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Series Easy Carry Lunch Soğutucu 6.6 LT - Yeşil
En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Adventure Wheeled Soğutucu Çanta 47 LT - Açık Pembe
En Düşük Fiyat: 29.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley The All-Day Julienne Mini Soğutucu 7 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce





