
Stanley The All-Day Madeleine Midi Soğutucu Çantası 14 LT - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-13091-010 |
| Barkod | 1210001912298 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Madeleine Cooler |
| Hacim | 14000 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 1200 g |
| Boyutlar | 300 x 200 x 410 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Sızdırmaz, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 10.499,30 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 9.900,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 4.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 5.498,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 29.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

En Düşük Fiyat: 6.299,30 TL | Son güncelleme: 11 saat önce