3.399,00 TL 5 saat önce
Satın Al
Stanley The All Day Quencher Termos Çantası 0,89 LT - Cream
En Düşük Fiyat: 3.399,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13673-001 |
| Barkod | 1200185008184 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher Carrier |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Cream |
| Ağırlık | 218 g |
| Boyutlar | 370 x 134 x 140 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The All Day Quencher Termos Çantası 0,89 LT - Dew Drop
En Düşük Fiyat: 3.399,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The All Day Quencher Termos Çantası 0,89 LT - Pistachio
En Düşük Fiyat: 3.399,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The All Day Quencher Termos Çantası 0,89 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 3.399,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The All Day Quencher Termos 0,89 LT Taşıma Kılıfı - Siyah
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The All Day Quencher Termos 0,89 LT Taşıma Kılıfı - Krem
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The All Day Quencher Termos 0,89 LT Taşıma Kılıfı - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 2.379,30 TL | Son güncelleme: 10 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce





