
Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 1.404,28 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.679,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-12068-076 |
| Barkod | 1200185007255 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Slim |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Garnet Shine |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 73 x 73 x 264 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free |

En Düşük Fiyat: 1.404,28 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.310,92 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.653,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.247,96 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.399,20 TL | Son güncelleme: 5 gün 22 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce