1.725,45 TL 18 saat önce
Satın Al
Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Pistachio
En Düşük Fiyat: 1.725,45 TL | Son güncelleme: 18 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12068-077 |
| Barkod | 1200185008061 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Slim |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Pistachio |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 73 x 73 x 264 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Garnet Shine
En Düşük Fiyat: 1.725,45 TL | Son güncelleme:

Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Toz Pembe
En Düşük Fiyat: 1.459,00 TL | Son güncelleme:

Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Koyu Beyaz
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 18 saat önce

Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 1.358,37 TL | Son güncelleme:

Stanley The All Day Slim Soğuk Su Şişesi 0,35 LT - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.299,00 TL | Son güncelleme:
İlgili Ürünler

Stanley All Day Slim Bottle - Pembe Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.532,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Krem Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Yeşil Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.950,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Siyah Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.247,96 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Antrasit Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 2.399,20 TL | Son güncelleme: 7 gün 18 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Sarı Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 2.549,15 TL | Son güncelleme: 1 gün 2 saat önce





