2.999,00 TL 12 saat önce
Satın Al
Stanley The All Day Slim Su Şişesi | 0.6L - Purple Dust
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12069-0355 |
| Barkod | 1210001902671 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | All Day Slim |
| Hacim | 590 ml |
| Renk | Purple Dust |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 73 x 73 x 264 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The All Day Slim Su Şişesi | 0.6L - Blue Sky Gloss
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley All Day Slim Bottle - Pembe Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.653,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Krem Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.399,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Yeşil Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 2.049,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Siyah Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.247,96 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Antrasit Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 2.399,20 TL | Son güncelleme: 5 gün 22 saat önce

Stanley All Day Slim Bottle - Sarı Yalıtımlı Çelik Matara | 0.6L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





