4.019,65 TL 6 saat önce ★ 4.4 (33)
Satın Al
Stanley The Artisan Thermal Bottle - SiyahTermos | 1L
★★★★⯨ 4.4 · 33 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 4.019,65 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
4.729,00 TL 6 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-11428-005 |
| Barkod | 1210001944039 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Artisan |
| Hacim | 1000 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 890 g |
| Boyutlar | 32.4 H x 9.9 W x 9.9 L cm |
| Sıcak Tutma | 35 saat |
| Soğuk Tutma | 37 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 120 saat |
| Özellikler | - |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1L
En Düşük Fiyat: 3.138,27 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.430,27 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - SiyahTermos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.490,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The Artisan Yemek Termosu | 0.5L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 3.669,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley The Artisan Yemek Termosu | 0.5L - Siyah
En Düşük Fiyat: 3.669,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 2.298,98 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.47L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce





