3.669,00 TL 6 saat önce
Satın Al
Stanley The Artisan Yemek Termosu | 0.5L - Siyah
En Düşük Fiyat: 3.669,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
3.669,00 TL 12 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-11426-005 |
| Barkod | 1210001944077 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Artisan |
| Hacim | 500 ml |
| Renk | Siyah |
| Ağırlık | 710 g |
| Boyutlar | 200 x 102 x 114 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Artisan Yemek Termosu | 0.5L - Yeşil
En Düşük Fiyat: 3.669,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.430,27 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - SiyahTermos | 1.4L
En Düşük Fiyat: 3.490,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - Yeşil Termos | 1L
En Düşük Fiyat: 3.138,27 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley The Artisan Thermal Bottle - SiyahTermos | 1L
En Düşük Fiyat: 4.019,65 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 14 saat önce





