1.469,00 TL 6 saat önce ★ 5.0 (5)
Satın Al
Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Haki
★★★★★ 5.0 · 5 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 1.469,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12079-041 |
| Barkod | 1210001906884 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Cafe-To-Go |
| Hacim | 230 ml |
| Renk | Haki |
| Ağırlık | 250 g |
| Boyutlar | 7.7 x 7.7 x 15.8 cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 4 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 16 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.799,10 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 1.835,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.635,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Siyah | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Roze Quartz - Toz Pembe | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Blue Sky | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce





