
Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Toz Pembe
★★★★★ 5.0 · 275 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.605,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12080-012 |
| Barkod | 1210001965133 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Cafe-To-Go |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Toz Pembe |
| Ağırlık | 290 g |
| Boyutlar | 77.6 x 77.6 x 190 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Violet Blossom
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Lacivert
En Düşük Fiyat: 1.762,02 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Siyah
En Düşük Fiyat: 1.249,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Krem
En Düşük Fiyat: 1.425,87 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Gri
En Düşük Fiyat: 1.762,02 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Haki
En Düşük Fiyat: 1.594,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,35 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Siyah | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Roze Quartz - Toz Pembe | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Blue Sky | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.799,10 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Haki
En Düşük Fiyat: 1.469,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





