2.099,00 TL 12 saat önce
Satın Al
Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,47 LT - Rose Quartz
★★★★★ 5.0 · 6 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
2.099,00 TL 8 saat önce ★ 5.0 (6)
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-21324-0007 |
| Barkod | 1200185023354 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Cafe-To-Go |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Rose Quartz |
| Ağırlık | 330 g |
| Boyutlar | 77.7 x 77.7 x 225 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,47 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,47 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Cafe To-Go Termos Bardak 0,47 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 2.305,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Siyah | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Roze Quartz - Toz Pembe | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.149,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley Cafe-To-Go Seyahat Bardağı - Blue Sky | 0.23L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 1.799,10 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The Cafe-To-Go Seyahat Bardağı 0.23 LT - Haki
En Düşük Fiyat: 1.469,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





