1.799,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın Al
Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Rose Quartz
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13103-0054 |
| Barkod | 1210001903678 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Everyday Camp Mug |
| Hacim | 230 ml |
| Renk | Hammertone Rose Quartz |
| Ağırlık | 310 g |
| Boyutlar | 107 x 79 x 108 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Frost
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Purple Smoke
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Everyday Kamp Bardağı 0.35 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Chili
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Hammertone Frost
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Hammertone Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.099,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce





