1.699,00 TL 2 saat önce ★ 4.2 (4)
Satın Al
Stanley The Everyday Kamp Bardağı 0.35 LT - Çelik
★★★★☆ 4.2 · 4 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13101-016 |
| Barkod | 1210001925311 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Everyday Camp Mug |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Çelik |
| Ağırlık | 240 g |
| Boyutlar | 83 x 79 x 127 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Everyday Kamp Bardağı 0.35 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 1.992,91 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 1.790,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Frost
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Purple Smoke
En Düşük Fiyat: 1.798,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 1.790,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The Everyday Camp Mug 0.35L - Chili
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 2 saat önce





