
Stanley The Everyday Camp Mug 0.23L - Hammertone Green
En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-13101-014 |
| Barkod | 1210001925298 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Everyday Camp Mug |
| Hacim | 350 ml |
| Renk | Cream Gloss |
| Ağırlık | 240 g |
| Boyutlar | 83 x 79 x 127 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce