2.199,00 TL 7 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın Al
Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Blue Sky
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13861-0043 |
| Barkod | 1210001900479 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Everyday Suburban Mug |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Blue Sky |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 105 x 85 x 179 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Indigo
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Dried Pine
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 2.549,15 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Dried Pine
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce





