2.999,00 TL 11 saat önce
Satın Al
Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Dried Pine
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-13854-0083 |
| Barkod | 1200185025488 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Everyday Suburban Mug |
| Hacim | 710 ml |
| Renk | Dried Pine |
| Ağırlık | 480 g |
| Boyutlar | 118 x 99 x 196 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.399,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 2.549,15 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,71 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Indigo
En Düşük Fiyat: 1.599,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Dried Pine
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Cream Gloss
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce

Stanley The Everyday Suburban Mug 0,47 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.199,00 TL | Son güncelleme: 7 saat önce





