3.498,99 TL 8 saat önce
Satın Al
Stanley The Fall Refresh AeroLight™ Transit Mug | 0.47L - Kırık Beyaz
★★★★☆ 4.0 · 36 değerlendirme (Hepsiburada)
En Düşük Fiyat: 3.498,99 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
3.999,00 TL 6 saat önce ★ 4.0 (36)
Satın AlStokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10787-196 |
| Barkod | 1210001995987 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | AeroLight |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Kırık Beyaz |
| Ağırlık | 368 g |
| Boyutlar | 22.5 H x 7 W x 7 L cm |
| Sıcak Tutma | 3 saat |
| Soğuk Tutma | 7 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Tek Elle Açılır Kapak |
İlgili Ürünler

Stanley The AeroLight Transit Mug - Gri Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.679,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Pembe Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.305,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Krem Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.719,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The AeroLight Transit Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





