2.549,00 TL 9 saat önce
Satın Al
Stanley The Fall Refresh Quencher H2.O FlowState™ Pipetli Termos I 1.2L - Mat Siyah
En Düşük Fiyat: 2.549,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Stokta Olmayan Satıcılar
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10824-992 |
| Barkod | 1210001996069 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 1200 ml |
| Renk | Mat Siyah |
| Ağırlık | 650 g |
| Boyutlar | 100 x 148 x 318 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Fall Refresh Quencher H2.O FlowState™ Pipetli Termos I 1.2L - Krem
En Düşük Fiyat: 2.999,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The Fall Refresh Quencher H2.O FlowState™ Pipetli Termos I 1.2L - Antik Pembe
En Düşük Fiyat: 6.999,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 7 gün 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.700,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





