
Stanley The IceFlow Flip Straw 2.0 Pipetli Termos Bardak 0,47 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce
Bu ürün için şu an hiçbir satıcıda stok bulunmamaktadır.
| SKU | 10-12110-0215 |
| Barkod | 1200185024313 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Flip Straw 2.0 |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Peach Rose |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 90 x 85 x 210 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.599,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 38.759,65 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.849,00 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.569,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.819,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.799,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.799,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.799,20 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

En Düşük Fiyat: 2.225,87 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

En Düşük Fiyat: 1.665,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

En Düşük Fiyat: 3.499,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce