
Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Ash
En Düşük Fiyat: 2.023,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12045-0119 |
| Barkod | 1210001902770 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Flip Straw |
| Hacim | 410 ml |
| Renk | Ash |
| Ağırlık | 350 g |
| Boyutlar | 3.54 x 3.54 x 7.48 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tek Elle Açılır Kapak, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Purple Dust
En Düşük Fiyat: 2.529,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 2.529,00 TL | Son güncelleme: 22 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Rose Quartz
En Düşük Fiyat: 2.529,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.023,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Cream
En Düşük Fiyat: 2.149,65 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 2.023,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,41 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.023,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Füme Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mercan Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.850,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Pembe Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mavi Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Lila Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





