3.329,00 TL 12 saat önce
Satın Al
Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Sage Gray
En Düşük Fiyat: 3.329,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12043-273 |
| Barkod | 1200185004971 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | IceFlow Flip Straw |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Sage Gray |
| Ağırlık | 600 g |
| Boyutlar | 24.5 H x 13.7 W x 14 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 48 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 2.663,20 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Purple Dust
En Düşük Fiyat: 2.663,20 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Chili Black
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.799,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Flip Straw Pipetli Termos Bardak 0,89 LT - Cream
En Düşük Fiyat: 1.919,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Füme Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.750,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mercan Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 1.850,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Pembe Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.299,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.349,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Mavi Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 2.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow™ Flip Straw Tumbler - Lila Pipetli Termos | 0.89L
En Düşük Fiyat: 3.449,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





