2.079,20 TL 6 saat önce
Satın Al
Stanley The IceFlow Twist Flip Termos 0.47 LT - Peach Rose
En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12106-0201 |
| Barkod | 1210001902190 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Iceflow Twist Flip |
| Hacim | 470 ml |
| Renk | Peach Rose |
| Ağırlık | 340 g |
| Boyutlar | 21,5 H x 8 W x 8 L cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 12 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 72 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The IceFlow Twist Flip Termos 0.47 LT - Chili
En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Twist Flip Termos 0.47 LT - Chalk
En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The IceFlow Twist Flip Termos 0.47 LT - Ash
En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce

Stanley The IceFlow Twist Flip Termos 0.47 LT - Blue Sky
En Düşük Fiyat: 2.079,20 TL | Son güncelleme: 8 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Mavi Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.532,19 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Fuşya Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.920,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Turuncu Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.219,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Lacivert Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.026,00 TL | Son güncelleme: 12 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Azure Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 1.830,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Iceflow™ Twist Flip Bottle - Haki Yalıtımlı Termos | 0.7L
En Düşük Fiyat: 2.176,02 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





