6.599,00 TL 10 saat önce
Satın Al
Stanley The Next X Nature Canteen 0.74 LT - Black 2.0
En Düşük Fiyat: 6.599,00 TL | Son güncelleme: 10 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-12042-0051 |
| Barkod | 1210001902848 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Next X Nature |
| Hacim | 740 ml |
| Renk | Black 2.0 |
| Ağırlık | 344 g |
| Boyutlar | 142,8 x 66,9 x 148,7 mm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | - |
| Buzlu Soğuk Tutma | - |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, Sızdırmaz, BPA Free |
İlgili Ürünler

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Yeşil Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Siyah Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 13 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Beyaz Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 5 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Lacivert Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Bordo Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.784,00 TL | Son güncelleme: 21 saat önce

Stanley Classic Trigger-Action Travel Mug - Açık Mavi Termos Bardak | 0.35L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 4 saat önce





