2.865,87 TL 9 saat önce
Satın Al
Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,60 LT - Deadly Damask
En Düşük Fiyat: 2.865,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
3.999,00 TL 12 saat önce
Satın AlÜrün Özellikleri
| SKU | 10-12817-217 |
| Barkod | 1200185022180 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 600 ml |
| Renk | Deadly Damask |
| Ağırlık | 320 g |
| Boyutlar | 9 x 9 x 22.5 cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 8 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 30 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,60 LT - Juniper
En Düşük Fiyat: 2.865,87 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 7 gün 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.700,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





