3.799,00 TL 2 saat önce ★ 5.0 (1)
Satın Al
Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,89 LT - Deadly Damask
★★★★★ 5.0 · 1 değerlendirme (Trendyol)
En Düşük Fiyat: 3.799,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10829-534 |
| Barkod | 1200185022173 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Deadly Damask |
| Ağırlık | 540 g |
| Boyutlar | 28 x 13.8 x 9 cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 9 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 40 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,89 LT - Cashmere
En Düşük Fiyat: 3.105,87 TL | Son güncelleme: 3 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,89 LT - Juniper
En Düşük Fiyat: 3.789,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0,89 LT - Ponderosa Star
En Düşük Fiyat: 2.998,00 TL | Son güncelleme: 2 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.910,65 TL | Son güncelleme: 667 gün 16 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 20 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.598,47 TL | Son güncelleme: 11 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 20 saat önce





