
Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Rose Petal Motion
★★★★★ 5.0 · 228 değerlendirme (Amazon)
En Düşük Fiyat: 2.250,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce
Fiyat Karşılaştırma
Ürün Özellikleri
| SKU | 10-10829-402 |
| Barkod | 1210001943896 |
| Marka | Stanley |
| Koleksiyon | Quencher |
| Hacim | 890 ml |
| Renk | Rose Petal Motion |
| Ağırlık | 540 g |
| Boyutlar | 28 x 13.8 x 9 cm |
| Sıcak Tutma | - |
| Soğuk Tutma | 9 saat |
| Buzlu Soğuk Tutma | 40 saat |
| Özellikler | Vakum Yalıtım, Paslanmaz Çelik, BPA Free, Araç Bardaklığına Uygun, Bulaşık Makinesine Uygun, Tutma Sapı, Pipetli |
Diğer Renk Seçenekleri

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Coastal Teal Motion
En Düşük Fiyat: 1.485,01 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Apricot Palms
En Düşük Fiyat: 2.625,87 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Mor
En Düşük Fiyat: 1.357,82 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Açık Turuncu
En Düşük Fiyat: 1.302,59 TL | Son güncelleme: 9 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Courtside Cream
En Düşük Fiyat: 3.329,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley The Quencher H2.O FlowState™ Tumbler 0.89 LT - Default Title
En Düşük Fiyat: 3.214,00 TL | Son güncelleme: 9 saat önce
İlgili Ürünler

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Gri Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 5.500,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 2.699,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Turuncu Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.999,00 TL | Son güncelleme: 7 gün 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.899,00 TL | Son güncelleme: 6 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Yeşil Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.700,00 TL | Son güncelleme: 1 gün 5 saat önce

Stanley Quencher H2.0 Tumbler - Siyah Pipetli Termos | 1.2L
En Düşük Fiyat: 1.487,07 TL | Son güncelleme: 6 saat önce





